Neden Biz ?

20 Yıllık Tecrübe ve Memnuniyet Garantisi

Sorun

Ihtiyaçlarınıza göre 30 dakikada cevap veriyoruz

Kalite

Dünya standartları kalitesinde ürünlerimizle hizmet veriyoruz

Satış sonrası

Bakım Onarım Tamirat Sürecinde Yanınızdayız.

Sağlamlar Çit Sistemleri Hakkında

Siz değerli müşterilemiz ve müşteri adaylarımıza talepleri doğrultusunda istenilen kalitede çit ve tel ihtiyaçlarını karşılamayı görev edinmiş bulunmaktayız. Sektörümüzde çit malzemleri tedarik ve montaj firması olarak ilk gün ki çalışma azmimiz ile sektör sıralamasında üst sırlarda yer almayı başarmış sayılı firmalardanız. Müşteri portföyü ile beraber ülkemizin önde gelen inşaat şirketlerine çit, özel imalat çitler, spor sahaları ve çelik konstrüksiyon konusunda destek ve hizmet vermekteyiz.

Ürünler

Ürünlerimiz

Panel Çit

Panel Çit

1. Sınıf

Gelişmiş çit sistemleri arasında yer alan panelcit, kaliteli bir ürün olmak ile beraber estetik, uzun ömürlü ve uygun fiyatlıdır. Genel itibari ile yaşam alanlarımızın çevresine de görmeye alıştığımız çit çeşitleri arasında yerini almıştır.

Örgü Tel

Örgü Tel

1. Sınıf

Geçmişten günümüze talebi azalmayan çit çeşitlerindendir. Örgütel, genellikle arazi bağ bahçe çevresinde kullanılır. Uzun metrajlı şantiye çevresinde makul fiyatı nedeni ile tercih edilmektedir.

Çim Çit

Çim Çit

1. Sınıf

Ürünümüz genel anlamda bulunduğu ortamda gölgelendirme, dekorasyon ve mimari güzellik katmak için üretilmiştir. Piyasadan farkı minimum 3 ile 5 yıl arasında solma reaksiyonu göstermemesidir. Kalitemiz bu üründe yine ön plandadır.

Bize Ulaşın

Adres

Orta Mah Derinçay Sok No5 Tuzla Istanbul

Telefon

Barış Sağlam 
0507 889 97 90 - 0537 630 14 78
Hafta İçi : 08:00 - 19:00

Bize ulaşın